Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 3 cm |
| numbers of grommets | 6 |
| with blackout coating | No |
| double layer | No |
| Number of panels | 2 panels |
| Is Smart Device | No |
| Tiebacks | YES |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Tulle |
| Pattern Type | Geometric |
| Format | ROPE |
| Use | Office, HOTEL, Hospital, Cafe, HOME |
| Location | Living Room |
| Style | Modern Style |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Material | 100% Polyester |
| Processing Accessories Cost | Included, Included |
| Installation Type | Ceiling Installation |
| Applicable Window Type | Flat Window |
| Technics | Woven |
| Function | Translucidus (Shading Rate 1%-40%) |
| Type | Curtain |
| Opening and Closing Method | Left and Right Biparting Open |
| Brand Name | fonflora |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| tenda | cortinas |
| Processing Way | Rod pocket, pencil pleat, hooks, grommet top |
| short curtains | Curtains for kitchen |
| color | grey white |
| Free Shipping | Drop Shipping |
| Home Textiles | Home Decor |
| Window Treatments | window curtain |
| rideaux pour le salon | cortinas de dormitorio |
| Unit price for 1 piece | Machine Wash Cold |
| Weight | 500g/m |
Instock
There are no reviews yet.