Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.202 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Use | Seat |
| Material | PVC |
| Filling | COTTON |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Brand Name | HOUSEEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Size(L*W*H): | About 47x37x15cm/18.5×14.57×5.91inch |
Instock
There are no reviews yet.