Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 10 cm |
| Model Number | 40*40cm/45*45cm/50*50cm |
| Age Group | adults |
| Heating Method | NO |
| Pattern Type | |
| Use | Seat |
| Style | Modern Style |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Decoration |
| Material | Satin |
| Shape | Square |
| Technics | Knitted |
| Filling | COTTON |
| Unpick and Wash | Removable and Washable |
| Type | Cusion |
| Brand Name | KAFNIK |
| OEM | Supply OEM customize Unique Logo Coat |
| Use for | Christmas, Home, Hotel, Car, Sofa etc. |
| Zipper | Invisible |
| Color | custom color |
Instock
There are no reviews yet.