Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 10 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | Seat Cushion |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Seat |
| Style | plain |
| Feature | waterproof |
| Material | PVC, PVC |
| Filling | PU Foam |
| Unpick and Wash | Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, Green, Red |
| Folding size | 140*80*60mm |
| Unfold size | 385*275*8mm |
| Weight | About 30g |
| Use occasions | Field Park, mountain beach bus and so on |
Instock
There are no reviews yet.