Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 16 × 9 cm |
| Set Type | No |
| Model Number | Cushion |
| Age Group | adults |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Use | Seat |
| Style | Modern Style, as shown |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | massage, memory |
| Material | Polyester / Cotton |
| Shape | Round |
| Technics | HANDMADE |
| Filling | COTTON |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | 40*40cm |
Instock
There are no reviews yet.