Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 10 cm |
| Set Type | No |
| Model Number | Pumpkin01 |
| Age Group | adults |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Seat |
| Style | Modern Style |
| Pattern | PATCHWORK, Stripe |
| Material | Polyester / Cotton |
| Shape | Round, Moon Star Cloud Knot |
| Technics | HANDMADE |
| Filling | FIBER |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Cusion |
| Brand Name | efundeal |
| Origin | Mainland China |
| Material of Fabric | Cotton Linen |
| Size | 40x40cm |
| Suit | Sofa bed Floor Sofa |
Instock
There are no reviews yet.