Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | D1242-2A |
| Material | PVC |
| Filling | COTTON |
| Type | Cusion |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.