Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 9 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Bed |
| Craft of Weaving | Knit |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plush Fabric, Plush |
| Filling | PP, PP cotton |
| Type | Cusion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangxi |
| Net weight of filler | 300g (inclusive) -400g (excluding) |
| Style | Nordic style |
| Applicable scenarios | living room, bedroom, dormitory |
| Shape | Square |
| Pattern | Solid Color |
| Craft | Knitting |
| Applicable gender | Universal |
| Applicable season | unlimited season |
Instock
There are no reviews yet.