Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Polyester / Cotton, Foam |
| Filling | PU Foam |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Color | Black/White |
| Size | (L)X(W)X(H)2000X500X25mm |
Instock
There are no reviews yet.