Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Certificate Number | ATT11905080384S |
| CE | Certificate |
| Barcode number | 20184654456 |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Memory Size | 1g |
| Features | Educational, musical, Battery Operated |
| Warning | no |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Gender | Unisex |
| Model Number | russian-language Reading book |
| Type | Reading Machine |
| Material | Paperboard |
| Brand Name | JSXuan |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.