Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Bed |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Set Type | No |
| Age Group | adults |
| Heating Method | Hot-water Bag Heating |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Seat |
| Style | Modern Style |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | memory, Anti-Decubitus |
| Material | chenille |
| Shape | Rectangle |
| Technics | HANDMADE |
| Filling | FIBER |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Brand Name | HEHUAI HT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Weight | 0.49kg/0.75kg/0.9kg/1kg/1.3kg |
| features | cojines, cojin para silla, cojines para sillas, chair cushion, coussin de chaise, cojin tumbona, cojines exteriores jardin impermeable, cojines sillas jardin exterior, coussin palette, coussin chaise, cojines jardin exterior, cojin palet, cojin silla, cojin silla exterior, cojines exteriores jardin, coussin salon de jardin exterieur, coussin fauteuil de jardin exterieur, outdoor chair cushion, cojin terraza, outdoor cushions, cojin silla jardin, coussin jardin, cojines palets exterior jardin, almofada para cadeira, cojin tumbona exterior, coussin exterieur, bench cushion, coussin chaise exterieur, cojines de terraza exterior, cojin para tumbona, patio chair cushions, cojin con respaldo silla exterior, cojin silla exterior, coussin exterieur impermeable, coussin de palette, feather pillow, almohada, goose down pillow, almohadas para dormir, hotel pillow, bed pillow, goose feather pillow, pillow feather, duck feather pillow, goose pillow, rocking chair adult, cojines para sofa decorativos, cuscino sedia, garden chair cushions, rocking chair cushions, chair cushion seat pad, chair seat cushion, floor chairs, recliner chair, cuscini sedie cucina, outdoor chair cushions, outdoor furniture cushions, outdoor seat cushion, sallanan sandalye ucretsiz kargo |
Instock
There are no reviews yet.