Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Bed |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | plain |
| Pattern | PATCHWORK |
| Material | Polyester / Cotton |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Nonwoven |
| Filling | Memory Foam |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Cusion |
| Brand Name | HEHUAI HT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Jacket material | cotton |
| color | gray white |
| size | 99*15*25cm, 137*15*25cm, 152*15*25cm, 193*15*25cm |
| filler | Memory foam |
Instock
There are no reviews yet.