Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Set Type | No |
| Pattern Type | cartoon/卡通 |
| Use | Seat |
| Style | Korean Style, Korean style |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | memory |
| Material | Plush |
| Shape | Rectangle |
| Filling | PP Cotton |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Cusion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Jacket material | Other |
| Applicable space | Household use |
| Filler | PP Cotton |
| Pillow Type | Pillow |
| Storage size | 24*32*14cm |
| Expansion size | 56.5*32*8cm |
Instock
There are no reviews yet.