Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Grade | quality |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Concave |
| Feature | memory, Anti-Snore |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.