Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Part | Neck |
| Feature | Anti-Snore, Massage, Anti-mite, anti-bacterial, neck protection |
| Filling | Latex Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, massage, Bedding |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Latex type | Natural latex |
| Latex content | 91% (inclusive) – 95% (inclusive) |
| Fabric material | Polyester (polyester) |
| shape | wavy |
| Quality inspection standard | Superior product |
| Applicable season | not applicable |
| height | 8cm (inclusive) -12cm (exclusive) |
Instock
There are no reviews yet.