Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Grade | Qualified |
| Model Number | D04SDKqZX |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | BODY |
| Feature | Magnetic, INFLATABLE, Massage |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Decorative, Travel, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
Instock
There are no reviews yet.