Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Patchwork |
| Grade | Qualified |
| Model Number | * |
| Thread Count | 200TC200 |
| Fabric Count | 4040 |
| Weight | 1.5-2 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Filling | MemoryFoam |
| Material | 100Cotton100 |
| Use | Bedding |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.