Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 25 cm |
| Set Type | No |
| Weight | 2g |
| Disposable | No |
| Model Number | AC -25 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Knitted |
| Style | dobby |
| Pattern | Bleached |
| Feature | Compressed, Quick-Dry |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | face towel |
| Brand Name | AHSNME |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.