Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Easter |
| Fabric Care Instructions | Dry Clean Only |
| Set Type | YES |
| Weight | 250g |
| Disposable | Yes |
| Model Number | YES |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | ROLL |
| Technics | Woven |
| Style | dobby |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Disposable |
| Material | Nylon |
| Type | Towel Set |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.