Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.226 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 9 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Easter |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 100g |
| Disposable | No |
| Model Number | 23101003 |
| Pattern Type | Striped |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Product Name | Red Towel Cotton |
Instock
There are no reviews yet.