Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Weight | 60g |
| Disposable | No |
| Model Number | 50*28cm |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | ROLL |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | innesoignelife |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.