Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 28 × 7 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | YES |
| Weight | 300g |
| Disposable | Yes |
| Model Number | 70*140 |
| Pattern Type | Geometric |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | SQUARE |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
Instock
There are no reviews yet.