Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 4 cm |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 100g, 120g, 150g, 400g, 500g, 600g, 100g, 120g, 150g, 400g, 500g, 600g |
| Disposable | No |
| Model Number | Choice-005 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed, Solid Color |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | WHQ |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | 34*74cm, 70*140cm |
| colors | Black |
| Type of Towel | Face Towel, Bath Towel |
| Fabric | Cotton |
| Thickness | Thick |
| Use | Home, Hotel |
| Age Group | Adults, Kids |
| Applicable Venue | Home, Seaside, Hotel, Beach |
Instock
There are no reviews yet.