Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 7 cm |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 130g |
| Disposable | No |
| Model Number | Towels |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.