Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Set Type | YES |
| Weight | 100g |
| Disposable | No |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.