Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 4 × 1 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | THANKSGIVING |
| Set Type | No |
| Weight | 30g |
| Disposable | No |
| Model Number | towel bands |
| Technics | HANDMADE |
| Style | plain |
| Material | Nylon |
| Type | Hand Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| MainKey1 | Beach Rubber Band |
| MainKey2 | Beach Chair Towel Bands Beach Towel Holder |
| MainKey3 | Elastic Beach Chair Bands Durable Lightweight |
| MainKey4 | Multifunction Wide Thick Rubber Band Windproof |
| MainKey5 | Towel Clips for Lounge Beach Pool Chairs |
| MainKey6 | Summer Beach Vacation Essentials Accessories |
Instock
There are no reviews yet.