Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Theme | Easter |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 200g |
| Disposable | No |
| Model Number | A7G4H |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 20s-25s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.