Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 130g |
| Disposable | No |
| Model Number | towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | Other |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Style | solid color |
| Pattern | Other |
| Feature | Other |
| Material | Polyester / Cotton, Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | Length*Width 75*34cm |
| Simple Face Towel | Solid Color Face Towel |
| Strong water absorption Towel | Soft Face Towel |
Instock
There are no reviews yet.