Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 50g |
| Disposable | No |
| Model Number | TW575 |
| Pattern Type | Striped |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | jacquard |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | you and me |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.