Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 8 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 60g |
| Model Number | Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | SQUARE |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | 100% Polyester |
| Type | face towel |
| Brand Name | Beeinch |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.