Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Set Type | YES |
| Weight | 0.025kg |
| Disposable | No |
| Model Number | HG-HT0241 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | HANDMADE |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Machine Washable, Quick-Dry, Compressed |
| Material | 100% Bamboo Fiber |
| Type | face towel |
| Brand Name | Thousxiu |
| Origin | Mainland China |
| Color | White, Blue, Pink |
| Size | 25*25cm |
Instock
There are no reviews yet.