Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 3 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 2g |
| Disposable | Yes |
| Model Number | Compressed Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Nonwoven |
| Style | plain |
| Pattern | Bleached |
| Feature | Compressed, Disposable |
| Material | Non-Woven Fabric |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Feature 1: | Compressed Towel |
| Feature 2: | Disposable Coin Tissue |
| Feature 3: | Mini Compressed Towel |
| Feature 4: | Compressed Towel For Outdoor |
| Feature 5: | BBQ Outdoor Camping Compressed Towel |
| Feature 6: | Face Towel |
| Feature 7: | Napkin Outdoor Moistened |
| Feature 8: | Disposable Cotton Towel |
| Feature 9: | Towel Wet Wipe Washcloth |
| Feature 10: | Travel Compressed Face Towel |
| Feature 11: | Make Up Tools |
Instock
There are no reviews yet.