Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 300g |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| size | 60X120cm |
Instock
There are no reviews yet.