Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only, Hand Wash Only |
| Set Type | No, no |
| Disposable | No, No |
| Pattern Type | Animal, Animal |
| Absorption | 15s-20s, 15s-20s |
| Shape | Rectangle, Rectangle |
| Technics | Woven, Woven |
| Pattern | Plain Dyed, Plain Dyed |
| Feature | Machine Washable, Quick-Dry, Machine Washable, Quick-Dry, Quick-Dry, Machine Washable |
| Type | Bath Towel, Bath Towel |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Hebei, Hebei, Anhui |
| Brand Name | TECHOME |
| size | 100x145cm |
| style2 | Beach Spa Bathrobes Bathing Skirt |
| style3 | Beach towel |
| style | Bath Towel |
| material | Superfine Fiber |
Instock
There are no reviews yet.