Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 130g |
| Disposable | No |
| Model Number | towel |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.