Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.127 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 129g |
| Disposable | No |
| Model Number | Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Feature | Compressed |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.