Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 2 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | YES |
| Weight | 155g |
| Disposable | No |
| Model Number | Microfiber Black Soft Strong Water Absorption Towels |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Square |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.