Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Weight | 160g |
| Disposable | No |
| Model Number | Custom Towel |
| Pattern Type | |
| Absorption | 20s-25s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Woven |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Quick-Dry, Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.