Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 0.3kg |
| Disposable | No |
| Model Number | Yu7 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Absorption | 11s-15s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Knitted |
| Style | Anime |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Machine Washable |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | Hand Towel |
| Brand Name | xxihlive |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shanghai |
Instock
There are no reviews yet.