Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 40g |
| Disposable | No |
| Model Number | VBD09 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Knitted |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | face towel |
| Brand Name | Famyfamy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.