Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 40g |
| Disposable | No |
| Model Number | towel |
| Pattern Type | Striped |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | TWILL |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | Superfine Fiber |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.