Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 140g |
| Disposable | No |
| Model Number | Cotton Towel |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.