Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 5 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 43g |
| Disposable | No |
| Model Number | square towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 11s-15s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | SQUARE |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable, A, Water Absorbent, 100% cotton |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Hand Towel |
| Brand Name | innesoignelife |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.