Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 20 cm |
| whether terry fabric | Yes |
| Product application scenarios | Toilet |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Easter |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 600g; 160g |
| Disposable | No |
| Model Number | 70*140 cm; 40*70 cm |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | 100% Organic Cotton |
| Type | Towel Set |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Construction | Terry Towel |
Instock
There are no reviews yet.