Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| whether terry fabric | No |
| Product application scenarios | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Easter |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 350g |
| Disposable | No |
| Model Number | Bath Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Pattern | Plain Dyed |
| Feature | Compressed, Quick-Dry |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.