Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 18 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 350g |
| Disposable | No |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Combed Cotton |
| Pattern | Bleached |
| Material | Microfiber Fabric |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
Instock
There are no reviews yet.