Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.625 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 21 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Weight | 600g |
| Disposable | Yes |
| Model Number | M1006 |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Feature | Disposable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Name | Facial Wash Towel, Disposable, Cotton, Convenient Hanging, Cleansing Towel, Extractable, Makeup Remover Towel, Cotton Soft Towel, Convenient, Reduces bacterial growth, Clean and hygienic, Protects skin, Soft, Absorbent |
Instock
There are no reviews yet.