Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Weight | 40g |
| Disposable | No |
| Model Number | Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | TWILL |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Bamboo Fiber |
| Type | Hand Towel |
| Brand Name | innesoignelife |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.