Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.329 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 19 × 11 cm |
| Set Type | No |
| Weight | 330g |
| Disposable | No |
| Model Number | Man Towel |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Combed Cotton |
| Style | plain |
| Feature | Machine Washable |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | Bath Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.