Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | No |
| Weight | 100/600g, 100-600g |
| Disposable | No |
| Model Number | NT-0225 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | plain |
| Pattern | Embroidered |
| Feature | Compressed, Cotton |
| Material | 100% Cotton |
| Type | face towel |
| Brand Name | AHSNME |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| OEM | Yes |
Instock
There are no reviews yet.